Ara
Filtreler
Kapat

Aracınız için kaliteli yedek parça ve hizmeti seçmek hakkınız.

Kargo & iade

KARGO VE İADE

 

Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. boradotoradyator.com.tr sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürün/ürünleri iptal etmek istemeniz durumunda' Adınız, Soyadınız' ile 'sipariş numaranızı info@boradotoradyator.com.tr  email adresine mail atmanız yeterli olacaktır. 

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

 

Ambalajı açılmış,yırtılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlüdür. Ürünün kullanımı söz ise ürünün iadesi kabul edilemez.

 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede boradotoradyator.com.tr  in tasarrufu bulunmamaktadır."

 

"Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 

 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde, İade halinde gönderilme ve iade kargo ücreti müşteriye aittir. İade durumunda para iadesi yapılmadan önce gidiş kargo bedeli  satıcı tarafından ödendi ise bu rakam ödenen rakamdan düşülüp kalanı iade edilecektir.

 

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

 

Yukarıda belirtilen hususları göz önünde bulundurarak sipariş iptali yapabilirsiniz.